Marka pożyczkowa PanKredyt.pl

Pankredyt to skuteczny sposób rozwiązywania problemów finansowych zarówno dużych jak i małych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz 100 zł, czy nawet 10 000 zł? U nas możesz samodzielnie dostosować spłatę pożyczki do swoich możliwości. Dajemy Ci wybór! Nasze pożyczki rozłożysz nawet na12 rat. Prosto, szybko i elastycznie.

Pankredyt jest nową marką udzielającą zarówno pożyczek krótkoterminowych – chwilówek jak i pożyczek na raty. Dzięki współpracy z jedną z przodujących firm pożyczkowych – InCredit sp. z o.o., stworzona została niezwykle elastyczna oferta.

InCredit Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród klientów firm udzielających internetowych pożyczek pozabankowych. Firma kojarzona z charakterystycznym hasłem „Twój drugi portfel” pomaga rozwiązywać problemy finansowe Polaków od roku 2011. InCredit jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych, organizacji zrzeszającej firmy działające na rynku pożyczek internetowych. InCredit jako odpowiedzialny pożyczkodawca działa i udziela pożyczek zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej. InCredit jest spółką należącą do międzynarodowego holdingu FinaBay, działającego na wielu rynkach europejskich, m.in. Łotwy, Czech, Gruzji, Danii, Rosji.

Z naszymi klientami współpracujemy:

Szybko

U nas wybierzesz kwotę pożyczki za pomocą prostego suwaka, błyskawicznie wypełnisz wniosek, a pieniądze przelejemy na Twoje konto niezwłocznie po wydaniu decyzji pożyczkowej i zaakceptowaniu przez Ciebie umowy.

Przejrzyście

Możesz zapoznać się z warunkami pożyczki zanim wypełnisz wniosek. Sprawdź koszty i przeczytaj umowę. Nie mamy niczego do ukrycia! Dla nas liczą się jasne reguły.

Odpowiedzialnie

W swoim postępowaniu kierujemy się literą prawa oraz zasadami etycznymi. Wszelkie informacje, które podajesz nam wypełniając wniosek są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa.

KPFOdpowiedzialny pożyczkodawca Loan-Magazine.plZwiązek Firm pożyczkowych