Informacje o firmie PanKredyt.pl

PanKredyt.pl jest pośrednikiem chwilówek przez internet. Dzięki współpracy z jedną z przodujących firm pożyczkowych – NetCredit, klienci mogą skorzystać z wyjątkowej oferty pożyczki. Wnioskujący mogą ubiegać się o kwotę 3 000 zł. Jeśli są nowymi klientami PanKredyt.pl, pożyczkę dostaną zupełnie za darmo. Okres spłaty pożyczki wynosi 30 dni.

NetCredit działa na polskim rynku od 2011r. Firma należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i regularnie zajmuje wysokie miejsca w rankingach pożyczkodawców.

Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nią usług, cieszy się niesłabnącym zaufaniem nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Z naszymi klientami współpracujemy:

Szybko

U nas wybierzesz kwotę pożyczki za pomocą prostego suwaka, błyskawicznie wypełnisz wniosek, a pieniądze przelejemy na Twoje konto niezwłocznie po wydaniu decyzji pożyczkowej i zaakceptowaniu przez Ciebie umowy.

Przejrzyście

Możesz zapoznać się z warunkami pożyczki zanim wypełnisz wniosek. Sprawdź koszty i przeczytaj umowę. Nie mamy niczego do ukrycia! Dla nas liczą się jasne reguły.

Odpowiedzialnie

W swoim postępowaniu kierujemy się literą prawa oraz zasadami etycznymi. Wszelkie informacje, które podajesz nam wypełniając wniosek są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa.